Mějme úsměv na lících, sejdeme se v Bohnicích.
Kopírovat pouze se zdrojem!!

Srpen 2018

Info ohledně překladů

16. srpna 2018 v 22:23 | Kumii
Ahoj lidi,
chtěla bych se Vám moc omluvit, překlad druhého dílu Princess Agents je už skoro hotový, bohužel než jsem ho dopřeložila, jela jsem na jeden týden s mojí spolupřekladateklou Minětou na tábor pro děti z dětského domova jako dobrovolnice. Myslela jsem, že dopřeložím díl až přijedu domu, jenže jsem doma nebyla ani jeden den, z tábora jsem si přivezla otravu střev a žaludku, :/ takže jsem byla několik nepříjemných dní v nemocnici.


Konečně jsem doma, ale zítra odjíždím pryč asi na 3-4 týdny, a nebudu v dosahu wifi. Pokud se mi to před odjezdem povede, k dílu si ještě sednu, alespoň abych ho přečíslovala, protože titulky ještě pořád ne tak úplně sedí do obrazu. Zbytek dílu bych poslala Minětě, aby ho dopřeložila. Domluvím se s ní, aby ho nahrála na ulož to, ale na blog se pravděpodobně nedostanu abych Vám to oznámila. Tak sledujte uloz.to :)


Jinak jsem Vám včera nahrála videa na uloz.to, jedno menší velikost, druhé větší.

Odkaz:Ještě jednou se Vám moc omlouvám, jakmile se vrátím zpět, měla bych mít už od všeho konečně klid a jako omluvu se vrhnu do překladů, každý den se pokusím něco přeložit a budu Vás průběžně informovat.

Tak mi držte palce abych to na tom chmelu dala :)

Vaše Kumii a Miněta